Movies
Ratings
266- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 4.5