Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5