Titles you rated
Into the StormRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0