Movies
Ratings
132
Inside OutRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5