Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0