Movies
Ratings
255
OnceRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0