Movies
Ratings
22
Star TrekRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0