Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0