Movies
Ratings
23
CloserRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5