Movies
Ratings
103
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love in the Time of CholeraRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Green HornetRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0