Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 5.0