Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5