Movies
Ratings
23
BeatRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Ooops! Noah is Gone...Rated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0