Movies
Ratings
1058
ExhumaRated ★ 3.5
She SaidRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
QT8: The First EightRated ★ 3.5
AssassinsRated ★ 2.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
Victoria & AbdulRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.0
The Last DaysRated ★ 3.0
Written by Mrs.Bach: Broken SilenceRated ★ 3.5
Totally Under ControlRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Operation Varsity Blues: The College Admissions ScandalRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
Emma.Rated ★ 3.0