Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5