Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0