Movies
Ratings
247
AshfallRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Treasure PlanetRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.0