Movies
Ratings
73
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Night and DayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Sorority BoysRated ★ 3.0