Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
The Man Without a PastRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 3.5