Movies
Ratings
136
Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero TaisenRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0