Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0