Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The GiftRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0