Movies
Ratings
303
Cast AwayRated ★ 5.0
First KnightRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 1.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
The TuxedoRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 3.0