Movies
Ratings
201
WonderRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5