Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
PoetryRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0