Titles you rated
Black HouseRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
WarRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.0
DaybreakersRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 2.0