Movies
Ratings
28
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0