Titles you rated
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.0