Movies
Ratings
166
Batman BeginsRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0