Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Mr. BrooksRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0