Movies
Ratings
110
ChicagoRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
MatildaRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0