Movies
Ratings
132
New WorldRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5