Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0- AliveRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
The GameRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
First ManRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.5
The FlyRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0