Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Cowboys & AliensRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 4.0
Special ForcesRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The PunisherRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 4.0