Movies
Ratings
38
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0