Movies
Ratings
102
Little WomenRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5