Movies
Ratings
335
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
ContactRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5