Movies
Ratings
709
The LobsterRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 2.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
The Ghost TheaterRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Overwatch: AliveRated ★ 4.0
Barbie in the NutcrackerRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
DescendantsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
FameRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0