Movies
Ratings
39
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5