Movies
Ratings
457
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
The PiperRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0