Movies
Ratings
82
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0