Movies
Ratings
49
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0