Movies
Ratings
250
Frozen IIRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
RayRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0
RampageRated ★ 1.0