Movies
Ratings
349
Men in BlackRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
August RushRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 0.5
Still LifeRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0