Titles you rated
Ender's GameRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5