Titles you rated
The TransporterRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0