Titles you rated
BrokerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The WonderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0