Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0