Titles you rated
Furious 7Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 1.5
She's the ManRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 0.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0