Movies
Ratings
200
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.5
Premium RushRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
MRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 1.0
OfficeRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
Moby DickRated ★ 3.0